Закладинки Галини Дудар. Україна

      Ідея використати українську витинанку як закладинку спала мені на думку цілком випадково, десь зо два роки тому. З тих пір спинитись не можу.

     А було це так. Якось, під час перегляду телевізійної програми, я  склала смужечку паперу і почала витинати, не задумуючись, що з того вийде. Аж коли закінчила, розгорнула і тут мене осяяла думка – чому б не бути цій смужці закладинкою? Я в азарті вирізала ще кілька, зібрала це все добро і пішла у сусідній офісний центр з метою все вирізане заламінувати.  Чесно кажучи, я думала, що на мене подивляться як на дивачку, але працівниця, миловидна дівчинка, усміхнулась і сказала: «У нас ще не таке ламінують, студенти - ті ще й жуків і метеликів ламінували». Отож, прийшовши додому, я акуратно вирізала заламіновані смужечки. Результат вийшов чудовий! Закладинки – мереживні, легкі, такі різні і неповторні, а ще, що дуже важливо, - практичні. Нещодавно одна моя подруга з Фастова Єлизавета Омельчук,  художниця і дизайнерка, написала мені, що дуже задоволена подарованою закладинкою. А вперше я їх виставила на огляд відвідувачів на Першому Всеукраїнському зльоті вишивальниць у Києві як сувенір для гостей. Тоді Олександр Босий, завідувач відділу з музею у Пирогові, ще пожартував, що можна було б цю поробку запатентувати.

      На вашому сайті є рубрика «Прикладна витинанка». Є листівки, сніжинки, а закладинок ще не було. Може, моя ідея зацікавить відвідувачів сайту і стане у пригоді? Розміри кожної від 12 до 22 см. Їх я уже вирізала понад сотню – друзям, рідним, собі.

      Трохи про себе. Народилася на Тернопільщині у 1961 році. Закінчила Тернопільський педагогічний інститут у 1983 році і з того часу працюю вчителем математики у Тернопільській ЗОШ №19. Ляльки, витинанки та інше рукоділля, подорожі – це моє захоплення. Двічі брала участь у Всеукраїнсьому конкурсі  лялькарів «Твоя мотанка хоче стати відомою». Мрію поспілкуватися із майстрами витинанки та побувати у Могилеві–Подільському – у витинанковому краї.

 

Галина Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. УкраїнаРабота Галини Дудар. Україна

 

Додати коментар


Вгору